Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otázky a odpovede čitateľov

Jak zlepšit své kouzlo

 Já jsem vždy požádal o kouzlo lépe kouzla, kouzlo uvolnění psychické schopnosti, kouzla, aby se někdo do silného léčitele a tak dále. Tam je struktura v magii, tak ke všem věcem, které lidé dělají. A samozřejmě, tam je cesta, aby se nedostala žádné dobré výsledky, stejně.

Zde je článek s třemi příklady na téma, jak zlepšit své magické schopnosti - pro skutečné, v reálném světě, a skutečné výsledky.

Zde jsou tři příklady z praxe této otázky v různých podobách, a mé odpovědi na každou z nich.

Pod tři jsem se shrnout procesů celkového ještě jednou.

Toto je první z nich:

 

Jak lze zlepšit hypnóza schopnosti?

Jméno odesílatele: Jacques

Vážení StarFields:

Jsem zvědavý. Snažil jsem se sebe hypnóza několikrát pracoval s hypnotherapist při jedné příležitosti. Problém je, že mám tendenci jít z extrémně lehkého transu do velmi hluboké, nereagující hypnotického transu bez jakékoli zprostředkovatele úrovní. Existuje nějaký způsob, jak dostat z této "vyjetých kolejí"?

S pozdravem, Jacques

Dobrý den Jacques,

je článek na toto téma, jak zlepšit dovednosti Hypnóza zde:

http://emotrance.com/make_hypnosis_better_with_emotrance.htm


Můžete použít EFT místo EmoTrance a také získat dobré výsledky s ním.

Hlavní část je vytrvalost, a něco s hypnózou každý den asi měsíc nebo tak. Nemusí to být těžké, jen odpočítávání se na dovolené na ven dechu 7-0 např. několikrát denně plus jeden hypnotické indukce, nebo samostatně hypnóza cvičení.

Ve spojení s vyjmutím zvraty a negativní emoční entrainments, traumata a reakce a obavy, že by vám dovednosti, které hledáte.

Pro každodenní praxi, Sanctuary Projekt je také vynikající a generativní, a navíc budete pracovat s vlastní energií mysl (podvědomí), aniž by třetí strana hypnotizér, který má své využití Máte-li zájem stát se aktivním shamanically v určitém okamžiku, nebo v hypnotizér sám o sobě.

Hodně štěstí s tím,


SFX

 

Jak mohu Recover My Šestý smysl?

Jméno odesílatele: Rory

Zpráva: Když jsem byl malý, moje, jak jsem řekl, moje matka, jsem se zdálo, že vlastnil jakýsi šestý smysl. * Řekl jsem máma táta se vrací domů, když jen o dvě hodiny dříve, on volal říká jeho let byl spuštěn pozdě a on by si vzít na pozdější let. O pět minut později byl na našem prahu. A jindy jsem se dívala na reportáž a vrátil se do postele, vešel do kuchyně a viděl později zprávu znovu.

Řekl jsem tetě jsem viděl, že už jí řekl, co se stalo, a ona mi to bylo poprvé, kdy se vysílal zprávy. (Měl jsem zkontroloval znovu, a ano, bylo to ve stejné době jako když jsem sledoval, že poprvé.) Ale v průběhu let to vypadá, že má šedě. Jakékoliv Deja Vu já se, nebo že "šestý smysl", přijdou méně časté a značně vágní.

Existuje nějaký kouzlo, nebo možná lektvar, aby mi pomohl získat zpět, nebo jej upřesnit?

Děkuji vám, Rory


Ahoj Rory,

to nejlepší způsob zlepšení vašeho výkonu v ničem, včetně psychické věci, je cvičné denně.

Čtení hodně knih na toto téma neznamená, že panna do zkušený milenec a opravdu nedostane někdo naučit hrát na kytaru - je třeba jen dělat to, aby ten pocit, co to je, a dostanete lepší s praxí, v pokusu a omylu žádným způsobem.

To je, jak lidé učit obecně a magie a duševní práce se v ničem neliší.

Existuje spousta pěkná malá kouzla, pro začátečníky cvičení a praxe kousky, které jsou snadné a které se téměř žádný čas na místě, ale pokusit se udělat jednu věc každý den. To otevírá tok a já vám zaručit, do jednoho měsíce, budete se naučili zatížení, dostali mnohem lepší doladění věci a vaše povědomí o tom, jak se pracuje s psychickými jevy a své kouzlo má lepší alespoň 100%

Hodně štěstí s tím a zvláštní požehnání vytrvalosti,

SFX

 

Jak se mohu naučit napsat kouzlo?

Jméno odesílatele: Daniela

Zpráva: Vážení Starfields, bych dělat kouzla a chtěl bych udělat své vlastní - ale nemůžu to poezie! Jsem terrrible se na to a jsem zvědavý, jestli existuje kouzlo, které mohu udělat, abych mohl napsat kouzlo a nemusí to zní naprosto naff?

Prosím, pomozte, myslím to vážně, je to velmi znepokojující pro mě.

Daniela

Daniela,

Slyšel jsem, že. Máte mentální blok, spisovatelský blok, opravdu :-), ale v první řadě mi dovolte říci, že kouzla jsou to poezie, a to iv případě, že se poezie, které mohou být, jsou velmi snadné a nic bát.

Vaše zpráva nahoře mi ukazuje jasně, že tak můžete psát a používat slova, a vše, co potřebujete, je trocha denní praxi v této věci ke spuštění, které plynou.

Pro začátek vám, zde je jednoduché kouzlo na podporu výraz:

Jsem tady a teď hledám
s mou vlastní pravý hlas mluvit.
Ať můj hlas, moje slovo bylo rozumné
oslavovat nekonečné nebe
Nechť mé budou pravdivé a jasné
že ti, kteří by měli slyšet, uslyší
Mluvím s upřímnou jasně
To je má vůle, musí tak být.

Můžete nahradit "Write" pro "mluvit", ale to je totéž.

Osobně jsem se opravdu dobře ve všech formách poezie ne kouzlo, ale tím, že dělá alespoň jedné básni každý den po dobu asi jednoho roku. Dostal jsem to od Sylvia Plathová, básník, kdo ti to udělal pokračovat v boji fit a na vrcholu své hry, dokonce jsem napsal článek o tom, protože je velmi užitečné:

Sylvia Plathová Vzor tvůrčí tok

http://1-poem.com/poetry_exercise_sylvia_plath_creative_flow.htm
 

Psala básně o listu hlávkového salátu, o popelník, skvrna na ubrus - nezáleží na tom, je to jen o toku sám, nebo by se dalo nazvat to praxe, dělání to. To je, jak se cítit lépe.

Také bych poradit se jen málo kouzel po celou dobu. Jen málo dvě vložky sem a tam. Nemusí být hluboké, nebo vůbec nic, jen je třeba se naučit myslet tímto způsobem a to se snadno, když budete potřebovat hluboké kouzlo v určitém okamžiku. Byl jsem v autě a druhý den jsem si všiml, zdůraznil jako o život, protože bych se pozdě na schůzku, protože provoz. Tak jsem udělal něco odříkávat, který šel,

Budu se tam dostat

Když jsem se tam dostat

Budu se tam dostat

Když jsem se tam dostat

Budu se tam dostat

Když jsem se tam dostat

a to je, když přijdu!

... který dělal trik.

Tak, aby shrnul.

Napište jedno kouzlo každý den a nebojte se, není-li k ničemu, protože to není o kouzlo v tomto okamžiku, ale naučit se napsat je, otevření toku. Můžete použít "Clarity Spell" shora dříve, než začnete psát pokaždé, dokud nebudete potřebovat ještě.

Dejte všechny kouzla napíšete spolu v notebooku, tak i dobré i špatné, protože to je skutečně pravda, že v době psaní nebo těsně po něm, jste v takovém stavu, k posouzení jeho zásluh. Musíte se nechat na týden nebo dva, pak se vrátit a podívat se na to znovu. To platí rovněž pro editaci a re-psaní. Opouštějí to, co jste napsali sami poté, co jste napsal, že je velmi důležité, aby neohrozilo Vaši důvěru, ale aby se to začalo toku.

Jakmile se tok začíná a to začíná celkem rychle, můžete přejít na hlubší a náročnější věci, pouhou změnou kouzlo dopředu něco konkrétnější.

Můžete se zeptat: "Dej mi kouzlo (moje teta Bessie na bolesti zad)" a jen čekat, co přijde k vám, obrázek nebo duševní film nebo dokonce jen pocit vědět, co to je. Dokonce i když jsem napsal, že poslední větu, protože mě na to zvyknout, mám pocit "povolený zátěže, bolesti ulevilo ..." , která byla vstupní bod do kouzel ..

Jedna poslední věc.

Vypněte kontrolu pravopisu a gramatiky vaše.

Při psaní si, co je průtok říkám, co vidíš, nebo co bude uvedeno, psát rychle, jako reportér ve válečné zóně. Nebojte se o slova sám, jen si mohli udělat představu, jak se tok nastane, protože informace je pro vás streaming.

Udělám, že se báseň Teta Běta pro příklad.

Takže jsem měla představu o této staré ženy, které nosí podle velké váhy na zádech a podíval jsem se na to a říkal, že musí mít její ...

Zátěže propuštěn, bolest úlevu, lehkost obnoven, uklidňující bílé světlo, léčit vás, bez vás být pyšný, být silný.

Jen jsem napsal, že přesně tak, jak za mnou přišel, jestli bych chtěl teď, mohl jsem si to a dělat to na kouzla, nebo báseň, rýmovat nebo jen rytmickou, nebo nechat tak jak to je, to zní mocný, aby se mě, jestli to bylo poslal, tak jak je.

To je obsah kouzlo, které je mnohem důležitější než jakákoli slova nebo efektní vzory kolem - to je místo, kde srdce kouzlo.

Pokud se vám pocit, co to je, pak jste po celou dobu na světě, psát kolem něj.

Ale vždy zkontrolujte, že srdce je neporušený, a že to, co slova použít, HELP, že to posílí, a ne ho oslabit.

To je, jak píšete kouzla, a praxe dělá mistra!

Přeji Vám opravdu neomezené toku nádherné vize, vždy,

StarFields

PS Je tu také otázka rýmovat básní - viz

http://1-poem.com/rhyming_spell_easy_poetry_exercise.htm

 

Jak zlepšit své kouzlo - na závěr:

Tři různí lidé, tři zdánlivě odlišné otázky - Jak se vám lépe hypnózu, že na duchovní, na psaní kouzel.

Jednou z odpovědí:

Udělej to, praxi každý den.

Celý svět největších léčitelů, hypnotists, duchovní a kouzelníci začínali pouze s úroky, a dostali tak dobré, jako tomu bylo tím, že dělá hodně.

Tam je opravdu žádná zkratka k tomuto procesu.

MAGIC je v záměru.

Prvním krokem je, aby si svůj názor a říci: "Dobře, že to nedělá. Budu učit, jak být ...."

  • skvělý kytarista

  • zhojí

  • velký kouzelník

  • velké hypnotizér

  • velké psychické

... nebo všichni, protože se týká na nějaké úrovni, a jakmile se jeden, ostatní jsou jednodušší, protože jste to už zažili.

Poté, co jste se do své mysli, že se naučíte něco nového, pak to je jen otázka, jak to udělat každý den.

Stejně jako všechno ostatní, může během několika prvních cyklů být zklamáním. Výsledky nemusí být tím, co "úžasných kouzel Mistr X off v televizi" kroutí z rukávu tak snadno, tak přirozeně. Ale to je, jak je to ve všem. Je to normální průběh učení.

A nemusíte chodit všechny "čínský olympijský eskadra" v této - zuřivě cvičí, dokud prsty krvácejí 18 hodin denně s neochvějným odhodláním.

, Které není nezbytné.

Jen pár minut denně a budete mít výrazně lépe, co to je. Budete mít pokusu a omylu, a začnete se zjistit, co pracuje pro vás, a co ne, a získáte sebejistotu.

Zejména s metafyzickou umění (psychické, čarodějnictví, esoterické léčení, šamanismus atd.), to opravdu pomáhá, aby je z říše spookiness a posvátné magii kruhy, a to je všude a často ve svém každodenním životě. Opravdu dobrý duchovní může jít a sedět na policejní stanici v oslnivé neony a stále dělat svou práci, když dostal kousek důkazu, a skutečné léčitele může dělat svou práci v nemocnici se zvonky a píšťalky děje všude kolem nich, když bude třeba.

Tohle je praktické, užitečné a člověk talent s laskavým svolením Creative objednávky. Nemusíte se bát, nic víc, než musíte bát zvuků budete dělat, pokud se rozhodnete začít učit hrát na housle! Pokud chcete rozvíjet své metafyzické schopnosti, vše, co musíte udělat, je vaše mysl, že budete, a jít na to s otevřenou myslí a radostí v srdci - a je tu jen pro Vás.

Jednoduché, přímočaré, pravdivé a praktické.

Stejně tak to má být.

Linda píše: Rád bych nějaké informace o tom, jak požádat o kouzlo na pomoc v mém hledání psychické schopnosti. Bylo mi řečeno, že některé psychické schopnosti, když jsem byl mladší, ale už ne.

Chci vědět, co je to všechno kolem.

Díky moc - Linda

Vážení Linda,

V našem ke stažení zdarma část je vedená meditace tzv. první útočiště. Je to velmi jednoduché a je určeno pro začátečníky na vybudování základny v podsvětí (Dreamtime, šamanské svět atd.).

Během meditace, můžete se setkat průvodce.

Jakmile to uděláte ještě jednou, můžete se vrátit zpět na to místo (protože nyní již víte, kde to je) a zeptejte se svého průvodce, který vám pomůže najít své vlastní duchovní znovu.

Každá osoba, která ani vzdáleně zájem o magii musí vědět, jak na projektu Sanctuary, aby kontaktovali svého průvodce, předkové, svět duchů, ochránce zvířat a doslova 1001 pro jiné účely.

Pokud si myslíte, že vaše ztráta psychických schopností byla způsobena škoda, že něco, co se vám stalo v dětství, můžete zvážit Magie léčbu . Magie terapie je velmi efektivní a 100% moderní, jemný a správné pro lidi, kteří mají psychické schopnosti, magické lidé jako my nazýváme. a pro něž standardní psychologie je k ničemu vůbec.

Přeji vám štěstí, že se také,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

magia

(Magiaenergia, 4. 8. 2012 15:02)

Nauč sa liečiť!Na našom webe nájdeš všetko o talismanoch urieknutiach liečeni sviečkach nauč sa magiu PRAVÚ MAGIU! http://magiaenergie.tk/ Pridaj sa ku nám!